HBC Splašené Hole Pardubice vs. SK Hokejbal Žamberk

Název

Popis

HBC Splašené Hole Pardubice vs. SK Hokejbal Žamberk 2:1 (0:0, 2:0,0:1)- 27. 4. 2013 - první zápas série předkola Playoff 2013

Miloš Kvasil (Splašené Hole): „Od první minuty se hrálo velmi vyrovnané utkání. Rozhodovali maličkosti, a proto jsme se snažili odehrát vše bez chyby hlavně směrem dozadu a pokrývat náš předbrankový prostor, kde jsou hráči Žamberku nejvíce nebezpeční. Po bezbrankové první třetině to bylo hlavně čekání na první gól, který mohl rozhodnout. A ten přišel ve druhé třetině, kdy Honza Topič vyhrál čistou buly a jeho bratr Radim nám pohotovou střelou zajistil vedení 1:0. Když o několik minut později zvýšil dělovkou ze středního pásma Petr Jílek, už jsme věřili, že to může dobře dopadnout. V poslední třetině sice přišla korekce soupeře z přesilové hry, ale hubený náskok už se nám podařilo udržet až do závěrečné sirény.“

Jakub Krejčí (Žamberk): „V sobotu jsme odjeli do Pardubic téměř v kompletní sestavě. Věděli jsme, že nás čeká vyrovnaný souboj se soupeřem, kterého jsme letos zatím neporazili. Bohužel pro nás, se zápas nevyvíjel dle našich představ. Nedařilo se nám hrát naši hru a dost jsme se přizpůsobili hře soupeře, který byl po celé dvě třetiny aktivnější a zaslouženě vedl 2:0. Až jakoby toto dvougólové manko nás nakoplo a vybičovalo k aktivnější, kvalitnější hře. Třetí třetinu jsme byli lepší a po většinu času jsme drželi soupeře v jeho obranném pásmu. Zlepšený herní projev přinesl úspěch, kdy v čase 36:59 při přesilové hře Adamec snížil střelou od modré čáry. Náš tlak pokračoval, nicméně žádná další branka nepadla a my jsme si tak odvezli porážku 2:1. Děkujeme Bandě fanouškům, díky nimž jsme se cítili v Pardubicích jako doma, byť se dnes nedařilo tak, jak bychom si přáli.“

Sestava: Šolc – Smetana, Krejčí, Hubálek, Nun, Bělský, Adamec, Forman, Wotawa, Kacálek, Vašek, Vítek, Chemlíček, Štětina, Grund